Cea de-a X-a ediție a festivalului Săptămâna Teatrului Tânăr s-a încheiat sâmbătă, 21 octombrie, la Teatrul „George Ciprian” din Buzău
Au fost acordate trei premii, două dintre ele fiind câștigate de Teatrul „Maria Filotti” din Brăila și unul de Teatrul {Citeste mai mult…]
